Четверг, 11 Май 2017 17:08

За пам’ять, за славу, за честь!

 5 травня, напередодні Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом центральна площа Меморіалу історії України у  Другій світовій війні вирувала та була заповнена вихованцями ліцею-інтернату № 23 ''Кадетський корпус'' з посиленою військово-фізичною підготовкою Шевченківського району м. Києва.  До них приєдналися вихованці  Київського військового ліцею ім. Івана Богуна та курсанти  Військового інституту телекомунікацій та інформатизації.

Підтримати їх завітали високопосадовці, учасники бойових дій на Сході України, батьки, представники ЗМІ та просто небайдужі люди.

В заходах ''За пам’ять, за славу, за честь''  та вшануванні  безсмертного подвигу українського народу в Другій світовій війні й увічненню пам’яті полеглих захисників у боротьбі за свободу Батьківщини взяв  участь Президент ВГО «Кадетська співдружність» Роман Солодкий.

Юні патріоти України винесли на площу 72 національні прапори на честь 72-ї річниці Перемоги.

З вітальним словом до молоді звернувся народний артист України Володимир Талашко: ''Це не парад зброї, а парад Честі. Адже зброя руйнує все, а зберегти може лише честь та людяність, любов до рідної землі!''.

З найкращими побажаннями миру, злагоди та Божого Благословення до кадет звернувся переможець вокального проекту ''Голос країни'' отець Олександр Клименко. Він виконав власну камер-версію пісні ''Мить'', яку Святослав Вакарчук присвятив сучасним захисникам України.

Зворушливі  емоції в усіх, хто був в цей час на площі,  викликали  учасниці флеш-мобу ''Маки Пам’яті''. Дівчата різного віку, які разом із кадетами виховуються в ліцеї-інтернаті, одягнені  у білі сукні, як справжні  янголи миру, виконали чарівний вальс та запустили в небо сотні червоних кульок-сердець.

Привітала учасників зібрання народна  артистка України Наталія Бучинська. Вона виконала музичну композицію ''Перемога'',  під час якої був винесений Великий  Прапор України.

На завершення церемонії майбутні захисники України пройшли урочистим маршем.

Для учасників заходу ''За пам’ять, за славу, за честь'' колектив співробітників меморіалу підготував ексклюзивну екскурсію головною експозицією музею. А ще кадет та панянок чекали смачні ласощі та чаювання в кафе Меморіалу.

Відео церемонії

https://youtu.be/n6wuBdfVKWQ

Автор Олександр Карбачинський

Відео на каналі автора

https://youtu.be/Mz3GWIlgRFw

 

 

Прочитано 1133 раз Последнее изменение Среда, 24 Май 2017 09:13

Галерея изображений