Пятница, 12 Май 2017 21:32

«Чому я поважаю професію військового»

Таку назву має щорічний конкурс учнівської творчості, що вже третій рік поспіль проводиться на Луганщині. Наприкінці квітня на базі Луганського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Молодої Гвардії (м. Кремінна) відбулось урочисте нагородження його призерів.

Конкурс був започаткований активістами громадської організації «Громадянський корпус», Головним управлінням Національної поліції в Луганській області, Департаментом освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації та Луганським інститутом післядипломної освіти.

Луганський ліцей  з посиленою військово-фізичною підготовкою став центром військово- патріотичного виховання молоді Луганщини, про що відзначив начальник ліцею  Ембаков В. Є.

Активну участь в організації заходу беруть поліцейські області, представники громадськості, а відтак він дедалі набуває ознак широкої народної традиції. 

Мета заходу - сприяння у патріотичному вихованні молоді, підвищенні рівня поваги до професії військового та усіх людей «у погонах».

Відеосюжет про захід можна переглянути тут:

https://youtu.be/ZAfoIGfW_mI

Посилання на відеоканал автора сюжету:

https://m.youtube.com/watch?v=YLU49O-Dnro 

 

Прочитано 2409 раз Последнее изменение Среда, 24 Май 2017 09:12