Пятница, 26 Май 2017 18:10

В добру путь, ліцеїсти!

Кажуть, дощ у дорогу – щаслива прикмета. Сьогодні небо над Печерськими пагорбами трішечки просльозилося, проводжаючи у велике доросле життя випускників найпрестижнішого учбового закладу країни – Київського військового ліцею імені Івана Богуна, нащадка традицій Київського суворовського військового училища.

26 травня 2017 року 269 випускників ліцею покидали стіни рідного закладу. 9 кращих випускників отримали заслужену золоту медаль.

Звертаючись до ліцеїстів, член Ради Асоціації «Кадетська співдружність», випускник 1975 року, перший заступник командуючого Національної гвардії України генерал-лейтенант Олександр Васильович Кривенко сказав:

«Я теж відношу себе до вашої сім’ї, бо стояв на цьому ж плацу 42 роки тому. Ви закінчили кращий військовий заклад України. За свою службу я багато вчився, але кращої системи навчання, ніж в ліцеї, я не бачив. Гордіться званням випускника Київського військового ліцею! Дорожіть своїми товаришами, завжди приходьте їм на допомогу. Хай Господь оберігає вас на шляху служіння нашій Батьківщині! Вперед – до наступних вершин!»

Разом з начальником ліцею генерал-майором Ігорем Володимировичем Гордійчуком почесний гість вручив найкращим ліцеїстам медалі, грамоти та пам’ятні знаки. Дуже зворушливо, що наша дружня родина не пориває зв’язок поколінь, що кадети 70-х стоять в одному строю захисників Батьківщини з кадетами 21-го століття, що бойові генерали, як старші брати, передають естафету служіння юним хлопцям.

…А за кілька хвилин до урочистостей генерал-лейтенант Олександр Кривенко не втримався від того, щоб завітати у розташування рідної роти та постояти біля місця свого кадетського ліжка, відвідати клас самопідготовки та навіть кімнату побуту, де у дитинстві він ретельно прасував брюки з червоними лампасами. Здається, навіть стіни та славнозвісний «невмирущий» паркет випромінюють тут щось особливе, що загартовує волю й характер. Дійсно ліцей – це справжня кузня майбутніх генералів!

Відосюжет про церемонію випуску Військового телебачення України.

https://www.youtube.com/watch?v=ZP8ZSZ8cATc

 

Прочитано 1027 раз Последнее изменение Пятница, 26 Май 2017 18:18

Галерея изображений