Воскресенье, 28 Май 2017 07:10

Харківські кадети відзначили свято останньго дзвоника

27 травня 2017 року на території Центрального Парку культури і відпочинку ім. М. Горького міста Харкова відбулось урочисте шикування з нагоди закінчення 2016-2017 навчального року та свята «Останнього дзвоника» Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус».

Крок у велике доросле життя зробили випускники, за плечима яких залишились  роки наполегливої праці, сумлінного навчання, виснажуючих тренувань – усього того, що робить з хлопчика мужчину, готового захищати Батьківщину.

Випускники попрощалися з Прапором та передали його молодшій прапороносній групі.

Потім відбулось вручення нагрудних знаків випускникам Кадетського корпусу, а також концертна програма за участю кадетів, представників вищих військових навчальних закладів та творчих колективів Харківщини.

Від імені Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Кадетська співдружність» з вітальним словом до випускників звернувся випускник Київського суворовського військового училища 1982 року, ректор Харківського національного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, доцент, генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. Він побажав майбутній еліті держави берегти честь захисника Батьківщини, бути вірним юнацькій дружбі та гідними високого звання кадета.

Також ректор додав, що стіни Університету чекають на навчання майбутніх лицарів правопорядку.

Умови вступу до Університету можна переглянути на його офіційній сторінці:

http://univd.edu.ua/news_n/?id_doc_n=2537&lang=uk

Цього року Кадетський корпус закінчують 95 юнаків. Більшість з них планує продовжити навчання у вищих навчальних закладах, де готують офіцерів для Збройних Сил України, інших силових структур та офіцерів запасу. Після проходження урочистим маршем усього особового складу Кадетського корпусу, випускники отримали подарунок від Центрального Парку культури і відпочинку ім. М. Горького у вигляді повітряної подорожі на атракціоні “Оглядове колесо”. Бажаємо нашим випускникам успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до обраних вишів.

Посилання на інформацію про захід на орфіційному сайті Харківського національного університету внутрішніх справ:

http://univd.edu.ua/news_n/?id_doc_n=2582&lang=uk

 

Прочитано 1003 раз Последнее изменение Среда, 31 Май 2017 13:33