Среда, 31 Май 2017 16:30

Останній шкільний дзвоник для кадет

26 травня в ліцеї-інтернаті №23 "Кадетський корпус" пролунав останній дзвоник. Чи не єдиний день в навчальному році, коли майже жоден учень не спізнився до школи.

На це свято чекали. Навчалися, працювали старанно і ось омріяний день - свято, коли шкільний дзвоник сповіщає про закінчення уроків, про час літніх канікул. І свято видалося, але з дощем. Дуже серйозні, схвильовані і зосереджені були одинадцятикласники – четвертий випуск кадетів. У них важлива місія – прощання з Прапором ліцею, нагородження нагрудними знаками «Випускник ліцею-інтернату №23 «Кадетський корпус» - 2017», обітниця випускника, і саме головне – настановчі слова від директора, Наталії Михайлівни Головіхіної, шефів – ветеранів та співробітників Служби зовнішньої розвідки України, шановних гостей – Народних депутатів України Ричкової Тетяни Борисівни, Суслової Ірини Миколаївни, Павленка Юрія Олексійовича, духовного наставника ліцею настоятеля храму Святих Апостолів Петра і Павла Архімандрита Аліпія. 

Привітати випускників прибули також народний артист України Володимир Талашко, представники Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації Національного політехнічного інституту України «КПІ» ім. І. Сікорського. 

Вже з понеділка випускників чекають продовження ЗНО, іспити та вступ до вишів. Але цей день вони запам'ятають надовго. На порозі до дорослого життя і наші одинадцятикласники, четвертий кадетський випуск, мов птахи, вилетіли до нових висот, до нових знань і нових перемог.

Бажаємо вам прагнути до кращого, до нового і світлого, нехай перешкоди відступлять на шляху, ваші крила зміцніють, ваше кадетське шкільне життя стане міцною основою щасливого майбутнього. Пам’ятайте, що ваш успіх у житті – це успіх «Кадетського корпусу», це успіх міста, успіх усієї нашої Держави.

Автор А. Карбачинский

 

Прочитано 1096 раз Последнее изменение Среда, 31 Май 2017 20:15

Галерея изображений