Четверг, 01 Июнь 2017 01:33

Вірність традиціям кадетської ALMA MATER

Ось дивишся на цих моложавих, підтягнутих, бравих людей і в чомусь їм заздриш...

Це ми іноді забуваємо вітати друзів зі святами, телефонувати, зустрічаємось раз на років десять... Вони - інші! Кадетська дружба для них - це святе. Вони - більш ніж брати.

28 травня в Гідропарку відбулась традиційна зустріч ветеранів-випускників, офіцерів-вихователів та вчителів Київського суворовського військового училища. Найбільш зворушливим було бачити тут Володимира Гайдая, Валентина Тарасенка, Андрія Черниченка, Сергія Виборненка, Леоніда Попова, Леоніда Левіна та Бориса Самбикіна. Адже вони вступили до лав кадетів ще у далекі 1940 роки. Дитинство, опалене війною, цілком природно визначило вибір життєвого шляху. У багатьох з них батьки не повернулися з фронту. Але жахи війни не зламали хлопчиків, не завадили їм обрати нелегку долю захисника Вітчизни.

Організатором зустрічі виступили Рада ветеранів КвСВУ та головний редактор журналу "Охорона праці" http://ohoronapraci.kiev.ua/ Дмитро Матвійчук. З вітальним словом до друзів та колег звернувся Почесний Президент ВГО "Асоціація "Кадетська співдружність" Віктор Яцина, який, до речі, усе життя присвятив кадетській справі, прослуживши в КвСВУ від взводного офіцера-вихователя до начальника учбового відділу. Віктор Іванович зазначив, що кадетські узи - важливіші за політичні уподобання та меркантильні міркування, що настав час шукати те, що об'єднує суспільство, і вірне служіння вихованню майбутньої еліти держави - це найсвятіша справа.

...Скільки було щирих посмішок, теплих обійм, віршів та пісень! Здавалось, що ці поважні жінки та чоловіки не мають за плечима ані років, ані тривог. Вони завжді молоді та енергійні, тому, що кожен з них - непересічна особистість та справжній подвижник.

Дякуємо вам, дорогі ветерани за те, що даєте нам наснагу та приклад позитивного ставлення до життя!

Спонсорську допомогу в організації зустрічі надали Дмитро Матвійчук та Володимир Науменко - керівник пароплавної компанії "Гідропарк" http://teplohod-prokat.kiev.ua/.

Прочитано 1147 раз Последнее изменение Четверг, 01 Июнь 2017 16:16

Галерея изображений