Среда, 14 Июнь 2017 18:24

Перший кадетський випуск

1 червня ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Сокіл», що у Кропивницькому (колишній Кіровоград), урочисто вишикувався на святкову лінійку «Неповторне свято юності». Військовий керівник старший лейтенант О. П. Капчеля доповів директору закладу про готовність учасників до церемонії, і ведучі Жасмін Якубовська, старший кадет Дмитро Пивоварчук, Н. В. Мілентій та О. В. Полуворченко запросили на лінійку прощання з дитинством одинадцятикласників - готових до відльоту змужнілих красенів-соколів і ніжних чарівних лебідок.

Цьогорічний випуск завершив черговий етап в історії школи – «п'ятирічку» впровадження в закладі кадетського виховання. У 2012 році п'яти- та семикласники отримали право на кадетські погони, і тепер «соколята» – ліцеїсти І взводу і кадети ІІ взводу йдуть у доросле життя.

За традицією в урочистий день учні засвідчили свою повагу до загиблих воїнів. Кращим випускникам старшим ліцеїстам Єгору Доценку і Христині Кім було надано право покласти квіти до меморіалу загиблим випускникам закладу В. О. Тигняну, О. В. Погорілому та І. М. Правосудьку.

На початку заходу було відзначено успіхи кращих учнів. «Похвальними листами» за високий рівень навчальних досягнень були нагороджені учні 5Б класу Олександр Куцин та Ігор Желєзний, Дарина Ковальчук, 5В, Андрій Татарчук, 6А, Андрій Семенов, Софія Сторчаус, Вікторія Царенко, всі - 6В, Крістіна Куженко, 7А, Жасмін Якубовська, 7В, Альбіна Петюренко, 8В.

Грамоти і дипломи міського та обласного управлінь освіти отримали переможці міської олімпіади з історії старший ліцеїст Євгеній Привалов, 11, обласної олімпіади з трудового навчання старший кадет Артур Токарський, 9Б, обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАНУ молодший сержант Владислав Жабко, 9Б, переможці мистецьких конкурсів Тарас Герасименко, 6Б, Андрій Семенов, 6В, Максим Захарченко, 7В, Анастасія Піткевич, 7В, Анастасія Кашпуренко, 8В, молодший сержант Брайченко, 11, старший ліцеїст Юлія Мельник, 11. Подяки адміністрації закладу удостоїлися педагоги-наставники випускників Т. О. Герасимова, І. Г. Романюк, В. В. Андрійченко, батьки учнів.

Учнів радо вітали із закінченням навчального року, бажали приємного відпочинку та цікавих подій, реалізації власних здібностей і талантів гості святкової лінійки начальник управління освіти КМР Л. Д. Костенко, заступник командира 3-го окремого полку спеціального призначення по роботі з особовим складом майор С. В. Францішкевич, начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності Національної поліції С. Б. Бочарніков, радник міського голови з питань АТО В. В. Танцюра, голова Кіровоградської обласної організації «Українська спілка ветеранів Афганістану» В. М. Остащук. Школярів напучував і благословив настоятель Свято-Володимирського храму УАПЦ отець Йосип. Урочистий і піднесений настрій учасників зібрання підтримував духовий оркестр військового гарнізону, художній керівник О. В. Бондаревський. Щиро дякуємо друзям за увагу до нашого закладу та добрі побажання.

Вітальний лист надійшов також від Ради ВГО «Асоціація «Кадетська співдружність». На етапі розбудови кадетського та військово-спортивного напрямку освіти заклад мав дружню підтримку, методичні поради, іншу допомогу від асоціації та «Кадетського журналу». Дякуємо, що розділили з нами і свято першого випуску ліцейського класу військово-спортивного напрямку.

Своє захоплення випускниками традиційно висловили першокласники. Із своєю першою вчителькою Ю. П. Гребенюк, яка була також першою шкільною наставницею багатьох цьогорічних випускників – і одинадцятикласників, і дев'ятикласників, вони бажали кожному із старших друзів знайти щастя, в життя йти сміливо і впевнено та досягти всього, про що мріється.
У відповідь випускники перед своїми батьками, учителями, друзями, своєю совістю заприсяглися гідно нести високе звання громадянина, шанувати славні традиції та звичаї народу, завжди слідувати старому кадетському девізу: «Життя – Вітчизні, честь – нікому». Від імені товаришів старший ліцеїст Альбертус Синяєв вручив директору школи С. Д. Сторчаусу булаву як символ мудрості і влади та «звів» з козаків в отамани.
Прапор кадетського підрозділу випускники урочисто передали наступникам – кадетам ІІІ та IV взводів. Потому відбувся церемоніал прощання з прапором; право першим попрощатися з прапором було надано старшому ліцеїсту Дмитру Кравчуку.

Кожен з одинадцятикласників щоденною кропіткою працею прагнув наблизити власні мрії до здійснення. Повітряними кульками вони символічно відпустили свої марення з надією на те, що вони повернуться справдженими.
А Останній дзвоник - це перший крок в доросле життя, палкий порив юності та надії. Право подати його отримали випускник-ліцеїст красень-багатир старший ліцеїст Валентин Стеблін та першокласниця Марія Петюренко.

Учителям, що 11 років вели своїх вихованців довгою, нелегкою, але цікавою і повною неочікуваних відкриттів шкільною дорогою, випускники присвятили танцювальний флешмоб, а також прощальний вальс.

Урочистим маршем під звуки військового оркестру покидали лінійку школярі. Військово-спортивний вишкіл пройшли 30 випускників, і кожен з них у майбутньому готовий захистити державу. Нехай щастить їм у путі, і хай здійсняться їхні світлі мрії!
Також цього дня були підбиті підсумки та відзначені переможці шкільного конкурсу «Лідер року». Ними стали класні колективи 7В та 9Б класів. Вітаємо! Бажаємо веселих і корисних канікул!

Прочитано 1544 раз Последнее изменение Четверг, 15 Июнь 2017 04:29

Галерея изображений