Понедельник, 31 Июль 2017 22:31

Обрано нового Президента Асоціації «Кадетська співдружність»

Дорогі друзі, брати-кадети! Повідомляємо, що Президентом ВГО «Асоціація Кадетська співдружність» обрано нашого давньго товарища, одного з засновників Асоціації та багаторічного активного члена її Ради, випускника КвСВУ 1990 року Романа Володимировича Солодкого. Фактично це відбулось ще у квітні на черговому засіданні Ради Асоціації, але через одночасну зміну виконавчого директора та деякі інші організаційні зміни ми лише зараз повідомляємо про це офіційно, за що просимо вибачення.

Роман змінив на цій посаді нашого високоповажного Віктора Івановича Яцину - першого Президента Асоціації. Таке рішення Рада ухвалила після прохання Віктора Івановича, який за певних особистих причин не може приділяти достатньо часу роботі в Асоціації, але залишається її Почесним Президентом, членом Ради та головним редактором нашого друкованого органу «Кадетський журнал». 

Роман Солодкий більшості з вас добре знайомий. Він справжній боєць, стовідсотковий кадет, захоплений громадський активіст, батько чотирьох дітей. Його старший син Микита - кадет Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка. І це свідчить про те, що для Романа кадетське виховання - справа сімейна й глибоко особиста. Українському суспільству Роман Солодкий більш за все відомий як Президент громадської організації «Громадянський Корпус», яка опікується захистом інтересів приватних підприємців. Сам успішний бізнесмен, Роман добре розуміє, що справедливість, законність та порядок - це ті три кити, на яких тримається ефективна економіка та добробут громадян. Вже третій рік поспіль Роман організує та здійснює волонтерську місію «Кадетський екіпаж», що забезпечує жителів Донецької області та біженців коштами, захисними і побутовими засобами, ліками та продуктами харчування. Він сприймає трагедію Донбасу як особисту, тому що сам народився у м. Сєверодонецьк Луганської області. Очолюваний Романом Солодким «Громадянський корпус» робить чимало для підтримки Українського війська. 

Корисні справи, які здійснив Роман Солодкий, можна перелічувати довго. Він має почесні відзнаки, офіційні подяки та високі державні нагороди, серед яких орден «За заслуги» ІІІ ступеня. Але для нас, кадетів, це не головне. Нас цікавить його участь у кадетському русі. Роман доклав чимало зусиль задля налагодження системної співпраці з військовими ліцеями у 19-ти областях України, відродження кадетської освіти, підтримки кадетського спорту, зокрема щорічної Всеукраїнської спартакіади серед військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, участі збірної команди Збройних Сил України у Міжнародних Кадетських іграх під егідою Міжнародної Ради військового спорту (International Military Sports Council, CISM) у Туреччині. Роман Солодкий був одним з організаторів такого чарівного заходу, як «Кадетський бал».

І наостанок, як то кажуть, деякі офіційні анкетні дані. Роман Солодкий народився 23 вересня 1973 року. Після суворовського навчався у Київському Вищому Загальновійськовому Командному училищі ім. М. В.Фрунзе. Потім, вже у цивільному житті, здобув освіту у Київському Торгівельно-Економічному Університеті та Національній Академії Державного управління при Президентові України. Одружений.

...Серед кадетів - усі рівні. Отже й Президент «Кадетської співдружності» - це не керівна посада, а просто обсяг роботи та відповідальності. Він - чималий! Тому давайте допоможемо Роману Солодкому здійснювати цю важку, але дуже приємну місію!

 

Прочитано 1445 раз Последнее изменение Вторник, 01 Август 2017 09:27