Четверг, 07 Сентябрь 2017 17:48

Зустрічайте чергове число "Кадетського журналу"

В серпні 2017 року видано 20-й номер журналу.

В ньому надана інформація  про керівний склад Всеукраїнської Асоціації випускників суворовських військових училищ, військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетська співдружність», проведення випусків в ліцеях, репортаж з Військово-морського ліцею, звіти про проведення Всеукраїнської Спартакіади серед військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою (м. Суми) та Фестивалю військово-патріотичної пісні «Пам'ять серця».

Також ви зможете ознайомитися з матеріалами щодо  ініціативи створення «КАДЕТСЬКОГО КЛУБУ», проведення зустрічей ветеранів та випускників Київського СВУ – ВЛ, надання допомоги в реабілітації воїнів АТО в спортивному клубі «Бізон».

Вшануючи пам'ять випускників військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, в цьому номері опубліковані нариси про випускників ліцеїв, які віддали своє життя захищаючи незалежність та територіальну цілісність нашої країни.

Редколегія журналу висловлює вдячність Солодкому Роману, Чеповому Володимиру, Чапалді Олександру, Кундиревичу Андрію за сприяння у виданні даного номеру.

Шановні читачі, хто має цікаву інформацію про діяльність та звитяги випускників суворовських військових училищ, військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою та життєдіяльність даних навчальних закладів, просимо надсилати її на адресу Асоціації.

Також, хто має бажання придбати друкований номер журналу, звертайтесь до виконавчого директора Асоціації. 

Щиро дякуємо.

Редколегія журналу. 

 

Прочитано 1052 раз