Четверг, 21 Сентябрь 2017 21:36

Зустрічай "Кадетський клуб", Одеса!

Друзі, брати, однодумці!!! Нарешті ми дочекалися нашої зустрічі, і вона відбудеться вже завтра, у суботу 23 вересня.

З радістю й хвилюванням з'їзджаємось ми до нашої Південної Пальміри - красуні-Одеси. Подію, що відбудеться, ми назвали "Кадетський клуб". Це ще зовсім молода наша традиція, але ми впевнені, що вона набуде зрілості, стане авторитетною та очікуваної. Перша зустріч у форматі "Кадетського клубу" відбулась 10 червня цього року у Києві. Усім, хто брав у ній участь, вона сподобалась та запам'яталась Тоді ж було вирішено розширити лаштунки нашого спілкування. Адже кадетське життя має вирувати не тільки у Києві.

Одеса вважається нашою південною столицею. Ми вдячні одеським кадетам за активнісь, з якою вони відгукнулися на пропозицію зустрітися в їхньому чудовому місті!

Отже програма "Кадетського клубу" така:

1. Вечір 22 вересня, п'ятниця - прибуття кадет з Києва та інших міст України, розміщення у санаторії "Аркадія" Державної прикордонної служби України http://www.arkadiya-dpsu.com.ua за адресою: м. Одеса, Гагарінське плато, 1.

2. Ранок 23 вересня, субота. 10:00 - збір біля КПП Одеського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою http://odvl.at.ua за адресою:  м. Одеса, вул. Профсоюзна, 9. Знайомство з керівництвом ліцею, підписання Меморандуму про співпрацю між ліцеєм та ВГО "Кадетська співдружність", огляд території та навчально-матеріальної бази ліцею.

3. 12:00 - передислокація до Військово-морського ліцею http://vml.org.ua за адресою: м. Одеса, Фонтанська дорога, 14. Знайомство з керівництвом ліцею, підписання Меморандуму про співпрацю між ліцеєм та ВГО "Кадетська співдружність", огляд території та навчально-матеріальної бази ліцею.

4. З 14:00 - прогулянка центром міста, фотографування біля пам'ятника Дюка-де-Рішельє та на Потьомкінських сходах, легкий обід експромтом (де сподобається:))).

5. З 17:00 - початок зустрічі "Кадетського клубу" у ресторані "Інжир" http://injir.od.ua за адресою: м. Одеса, вул. Піонерська, 7, теритоіия Юридичної академії.

Форма одягу - вільна. Але під час відвідання ліцеїв бажано не зовсім фривільна:)))

"Кадетський клуб" - це не протокольний захід. Головна його мета - це щире спілкування тих, хто носить біля серця червоний кадетський погон, хто залишається вірним ідеалам нашого чудового дитинства, великої дружби та безмежної любові.

Прочитано 1093 раз