Понедельник, 16 Октябрь 2017 23:46

Підписання Договору про співробітництво з ліцеєм-інтернатом № 23 "Кадетський корпус"

13 жовтня напередодні Дня захисника України ВГО «Асоціація «Кадетська співдружність» і ліцей-інтернат № 23 «Кадетський корпус» з посиленою військово-фізичною підготовкою Шевченківського району м. Києва підписали Договір про співробітництво.

Це був вже четвертий пдібний документ, який наша організація підписує з навчальними закладами кадетського типу. Зокрема в Договорі йдеться про щильну співпрацю в інформаціїному обміні. І зараз, шановні відвідувачі нашго сайту, ви можете бачити, що в лівій частині нашої інтернет-сторінки з'явились банери-посилання на сайти партнерів, серед яких вже є й 23-й ліцей-інтернат "Кадетський корпус".

Дуже символічно було те, що ця подія збіглась з великим державним святом та важливою сторінкою в житті юних вихованців корпусу - урочистою церемонією  вручення погонів учням  1-х  кадетських класів. Свято відбулося традиційно, вже сьомий рік поспіль у Храмі Св. Апостолів Петра і Павла. У святковому заході взяли участь почесні гості, батьки, представники Всеукраїнської громадської організації «Асоціація «Кадетська співдружність» та Громадської організації «Громадянський корпус». Головна мета заходу - відродження національної пам’яті українського народу, відтворення кращих традицій захисників України, що несуть суспільству загальнолюдські цінності, виховують патріотизм, духовність і добро.

Подія відбулась в урочистій атмосфері з дотриманням усіх канонів подібних заходів з благословення духовного наставника ліцею Архімандрита Аліпія, настоятеля храму Св. Апостолів Петра і Павла. Головним етапом цієї події стало одягання погонів учням 1-го класу ліцею-інтернату №23 старшими наставниками – старшими кадетами. Далі прозвучала урочиста обітниця кадетів 1-х класів зі словами «завжди високо нести почесне звання кадета, ніде і ніколи не зганьбити честь рідного ліцею». Адміністрація, педагоги, учні, батьки ліцею-інтернату №23 «Кадетський корпус» вдячні  настоятелю храму рівноапостольних Петра і Павла  Архимандриту  Аліпію та всім його  служителям   за  підтримку урочистої традиції  одягання погонів кадетам  та духовне благословення ліцеїстів напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України, Дня українського козацтва!

А ВГО "Асоціація "Кадетська співдружність" щиро вдячна директору 23-го ліцею-інтернату «Кадетський корпус» Наталії Михайлівні Головіхіній за її педагогічний талант, самовідданну працю, любов до дітей та дбайливе зберігання традицій київських кадет. Адже саме тут живе та наповнюється новим змістом дух славетного Володимирського Київського кадетського корпусу.

На фото зверху:

директор ліцею-інтернату № 23 «Кадетський корпус» з посиленою військово-фізичною підготовкою Шевченківського району м. Києва Наталія Михайлівна Головіхіна та президент ВГО «Асоціація «Кадетська співдружність» Роман Володимирович Солодкий під час підписання Договору про співпрацю.

Прочитано 1491 раз Последнее изменение Вторник, 17 Октябрь 2017 00:33