Вторник, 29 Март 2016 10:12

Кадетська гуманиітарна допомога в зоні АТО

29 вересня – 2 жовтня 2014 р. група выпускників Київського СВУ 1990 року - активістів ГО «Громадянський Корпус» в складі президента організації Романа Солодкого, представника організації в Солом'янському районі м. Києва Олександра Соколова, керівника філії «Громадянського Корпусу» в м. Біла Церква Владислава Карпенка, експерта з громадської безпеки Аркадія Маклакова, а також фотокореспондента Олександра Козаченка та народної художниці Лариси Тищенко вирушила з гуманітарною метою до зони АТО в Луганську область.

Маршрут групи пролягав містами Донбасу, де розміщено тимчасових біженців. Скрізь група передавала гуманітарний вантаж для втікачів з окупованої території та для сімей українських військових, які вийшли з Луганська.

У Лисичанську групу тепло зустрів Юрій Павлович Положенцев (голова Ради ветеранів м. Лисичанська, депутат місцевої міськради, випускник Усурійського СВУ 1967 року), який запросив членів групи на свято ветеранів, де представники «Громадянського корпусу» передавали щирі вітання зі столиці українському Донбасу.  Від імені Всеукраїнської  асоціації «Кадетська  співдружність» Роман Солодкий вручив  Положенцеву Ю.П. подяку Ассоциації за активну патріотичну роботу серед ветеранів і  місцевого населення. 

9 жовтня 2014 р. група учасників цієї  гуманітарної подорожі у складі Романа Солодкого, Аркадія Маклакова, Олександра Соколова, Владислава Карпенка відвідали Київський військовий ліцей ім. Івана Богуна.

Ліцеїстам передали для музею артефакти з місця запеклих боїв, розповіли про ситуацію в Луганській області, де група нещодавно побувала з гуманітарною місією, відповідали на запитання учнів.

Гуманітарні подорожі наших випускників до зони АТО плануються і надалі.

Прочитано 2392 раз Последнее изменение Среда, 30 Март 2016 06:23