Жизнь - Отечеству, Честь - никому

Понедельник, 13 Июль 2020 23:03

Щасливої дороги, сумські кадети!

Велике та хвилююче свято відбулося 10 липня 2020 року в Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою “Кадетський корпус” ім. І.Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України. 121 юнак, що 4 роки тому вступив до Сумського Кадетського корпусу, отримав свідоцтва про його закінчення. Свято проходило зі сльозами на очах, бо довгим та важким був шлях до здійснення цієї мрії.
Вперше завітав до Ліцею Голова Сумської Обласної Державної Адміністрації РОМАН ГРИЩЕНКО. До речі, сам Роман Сергійович теж кадет - випускник Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Також ліцеїстів привітали перший заступник Сумського міського голови ВОЛОДИМИР ВОЙТЕНКО, голова комісії СОР з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної політики МИКОЛА БЕРЕЗІН. Заступник директора департаменту – начальник управління професійної підготовки та організації освітньої діяльності ДПСУ полковник ОЛЕГ ФІГУРА. Почесні гості вручили похвальні листи та медалі відмінникам навчання – Євгенію Разуваєву та Богдану Салівону. Батьківський комітет випускної роти отримав Подяки начальника Ліцею, а керівний склад роти – Почесні грамоти та Подяки Голови Державної прикордонної служби України.
Затамувавши подих, всі присутні вдивлялись у кожний рух випускників під час ритуалу прощання з прапором Ліцею.
Карантинні заходи, безперечно, наклали свій відбиток на урочистості: батьки та вчителі не змогли бути присутні на заході. Але є сподівання, що усе негативне минеться, і попереду ще багато зворушливих зустрічей.
З першим кроком в доросле життя, дорогі випускники! Хай ваш шлях буде рівним! Щасливої дороги!
Прочитано 183 раз Последнее изменение Понедельник, 13 Июль 2020 23:28

Галерея изображений