Пятница, 11 Июнь 2021 08:34

Відбулася неформальна зустріч Ради ВГО "Всеукраїнська асоціація "КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ"

10 червня на Київській Оболоні відбулася зустріч членів Ради ВГО "Всеукраїнська асоціація "КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ".

Ми зустрілися у неформальній обстановці, щоб обговорити нагальні питання діяльності нашої організації та скласти деякі плани діяльності на найближчий час.

Затишна затока Дніпра зустріла нас чарівною веселкою на півнеба. Це був добрий знак, що сприяв дружній розмові.

На зустріч завітали президент Асоціацї Роман Солодкий, почесний президент Асоціація Віктор Яцина, голова Ради Асоціації Володимир Чеповий, члени Ради Ігор Глова та Роман Сазонов, виконавчий директор Асоціації Євген Смушков.

Спочатку Роман Солодкий та Євген Смушков розповіли про візит до братньої Молдови, про зустрічі з кадетами на цій гостинній землі, про святкування Дня Прикордонника Республіки Молдова і перебіг IV звітно-виборної Конференції "Міжнародної асоціації КАДЕТСЬКЕ БРАТСТВО".

Потім обговорили нашу участь у відновленні музею Київського військового ліцею ім. Івана Богуна - Київського суворовського військового училища.

Головне питання, що обговорювалося, - це доопрацювання та видання книжки Віктора Івановича Яцини, на яку вже давно чекає уся кадетська спільнота. Ми вирішили до певного часу зберегти інтригу, але поки що скажемо, що у цій книжці йтиметься про український вимір кадетської освіти: Київське суворовське військове училище, Київський військовий ліцей ім. Івана Богуна, інші ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою, що існують в Україні, про видатні особистості, що свого часу пройшли скрізь систему кадетської освіти.

А після зустрічі Євген Смушков відвідав легендарну людину - першосуворовця Веніаміна Олександровича Горобця та передав йому нагороду від "Міжнародної асоціації "КАДЕТСЬКЕ БРАТСТВО" "ЗА СЛУЖІННЯ БАТЬКІВЩИНІ З ДИТИНСТВА".

Веніаміну Горобцю в цьому році виповнилося 87 років.

Більш докладно про легендарного першосуворовця можна прочитати за цим посиланням:

http://cadet.org.ua/item/430-pervosuvorovtsu-veniaminu-aleksandrovichu-gorobtsu-ispolnilos-87-let-pozdravlyaem

Прочитано 453 раз Последнее изменение Пятница, 11 Июнь 2021 09:23