Четверг, 14 Октябрь 2021 14:48

Смаколики кадетам-сиротам від "КАДЕТСЬКОЇ СПІВДРУЖНОСТІ"

ВГО "Всеукраїнська асоціація "КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ" вітає усіх, хто присвятив своє життя служінню Батьківщині з дитинства, педагогів та організаторів кадетської освіти з Днем захисників та захисниць України!

Бажаємо усім здоров'я, щастя, сил, наснаги, творчою енергії та нових Перемог.

Ми добре пам'ятаємо про те, що кадетська освіта в усі часи мала ще й велику соціальну місію. Завжди поруч з дітьми з повних сімей в строю стояли їхні однолітки, позбавлені батьківського піклування. Освітній заклад для таких хлопчиків і дівчат - це справжня родина.

Напередодні свята ВГО "Всеукраїнська асоціація "КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ" передала 52 дітям з Київського військового ліцею імені Івана Богуна та 16 вихованцям ліцею-інтернату №23 "КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС" імені Володимира Великого смачні презенти. Наш обов'язок - стежити за навчанням та вихованням цієї категорії кадетів, допомагати їм. І не тільки в свята. Будемо намагатися робити усе можливе, аби ці діти відчували нашу любов і піклування.

Дякуємо співробітникам ліцеїв за співпрацю й особисто начальнику КВЛ ім. І. Богуна Герою України генерал-майору Ігорю Гордійчуку та директору ліцею-інтернату №23 "КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС" ім. Володимира Великого Наталії Головіхіній.

Особлива подяка головному меценату справи випускнику Ленінградського суворовського військового училища Ігорю Макієвському.

 

Прочитано 265 раз

Галерея изображений