Пятница, 15 Октябрь 2021 21:06

Генерал-майор Володимир Гаврилов зустрівся з київськими кадетами

Напередодні Дня захисників і захисниць України вихованці ліцею-інтернату № 23 «КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС» імені Володимира Великого зустрілися з екс-Аташе з питань оборони при Посольствах України у Великій Британії, Румунії та Сполучених Штатах Америки генерал-майором у відставці Володимиром Валеріановичем Гавриловим.

Зустріч було організовано ВГО «Всеукраїнська асоціація «КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ», що опікуються освітніми закладами, які готують юних громадян до служіння Батьківщині з дитинства.

Почесного гостя зустріла директор ліцею заслужений працівник освіти України Наталія Михайлівна Головіхіна. Вона влаштувала невеличку екскурсію освітнім закладом, показала навчальну базу, інформаційні стенди, класи, розповіла про історію ліцею, його традиції й сьогодення.

Для кадетів і шляхетних паняночок така зустріч – це велика вдача. Володимир Гаврилов – особистість не просто відома, а й дуже яскрава, з надзвичайно широким колом інтересів, глибокою ерудицією та знаннями у самих різних галузях.

Після традиційної презентації освітнього закладу кадети і паняночки почули розповідь гостя про його службу у Збройних Силах, про перехід на дипломатичну роботу. Без перебільшення можна сказати, що саме такі люди, як Володимир Гаврилов, будували зовнішньополітичну присутність України за кордоном, зміцнювали її авторитет на міжнародному рівні. Це була важка й клопітлива робота, що вимагала від військових дипломатів енциклопедичних знань, вміння спілкуватися з представниками різних культур і традицій, такту та витримки.

Володимир Валеріанович зокрема розповів про свою благодійну громадську діяльність, яка почалася зі знайомства з Героєм України генерал-майором Ігорем Гордійчуком. Зараз Володимир Гаврилов очолює благодійний фонд «Ветеранська десятка», який займається реабілітацією ветеранів, що отримали важкі поранення.

Дивіться відеозапис цієї зустрічі, яка стала для ліцеїстів приводом замислитись, як будувати свою долю, як ставитись до людей, як мріяти й досягати мети.

Прочитано 840 раз Последнее изменение Понедельник, 18 Октябрь 2021 11:42