Понедельник, 18 Октябрь 2021 11:43

Закарпатські військові ліцеїсти відсвяткували День захисників і захисниць України

У Закарпатському обласному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного поля Закарпатської обласної ради було проведено урочисте шикування з нагоди Дня захисників і захисниць України.

Першим вихованців та увесь особовий склад привітав начальник ліцею полковник Юрій Захаров.Також слово мали почесні гості: начальник ДСНС України в м. Мукачеві, випускник Закарпатського ліцею Євген Праслов, начальник відділу професійної підготовки МПЗ підполковник Дмитро Куценко.

Кращим ліцеїстам з нагоди свята було вручено грамоти та подяки від начальника Західного регіонального управління державної прикордонної служби України, від начальника прикордонного загону імені Героїв Карпатської Січі. За спортивні досягнення ліцеїсти були нагороджені грамотами, які вручив начальник ліцею полковник Юрій Захаров.

Важливим цей день був і для першокурсників, адже окремі з них отримали свої перші навчальні звання. На завершення урочистостей першокурсники показали комплекс рукопашного бою, а другокурсники продемонстрували рукопашний комплекс зі зброєю. Після урочистостей присутні мали можливість ознайомитися з тематичною виставкою у бібліотеці ліцею-інтернату.

Також у цей день відбувся мітинг пам’яті в меморіальному парку на вулиці Олександра Духновича, на якому на запрошення громадських організацій Мукачева були присутні ліцеїсти разом з офіцерами-вихователями. Вони вшанували світлу пам'ять загиблих в боях за Україну хвилиною мовчання та покладанням квітів.

На завершення урочистостей було проведено концерт, де ліцеїсти продемонструвалипісенні, віршовані та гумористичні номери. Родзинкою виступу став показ другокурсниками комплексу елементів рукопашного бою козацького бойового гопака.

Прочитано 634 раз Последнее изменение Понедельник, 18 Октябрь 2021 11:52