Воскресенье, 31 Октябрь 2021 02:07

Вітаємо з ювілеєм нашого кадетського генерала Юрія Свідлова

31 жовтня виповнилося 60 років нашому кадетському генералу Юрію Івановичу Свідлову  – начальнику Сумського Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка  Державної прикордонної служби України.

Від імені ВГО «Всеукраїнська асоціація «КАДЕТСЬКА СІВДРУЖНІСТЬ» ми щиро вітаємо ювіляра, бажаємо йому міцного здоров’я, родинного щастя, успіхів у його самовідданій праці на благо України.

Юрій Іванович – людина легендарна, з особливою харизмою та непорівнянним стилем у керівництві та педагогіці. Він любить кадетів і вони відповідають йому такою ж синовію любов’ю.  Свого часу саме він задумав відновлення на рідній Сумщині кадетського корпусу в його історичних стінах. Разом з ВГО «КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ» ця ідея була втілена у життя. Це була подія по-істині історична: заповіт великого сумчанина Івана Герасимовича Харитоненка був повторно виконаний його нащадками у ХХІ сторіччі. Нагадаємо, що Сумський кадетський корпус вперше було відкрито у 1900 році. Він працював до 1918 року. За більшовиків корпус припинив своє існування. У радянські часи у стінах кадетського корпусу існувало Сумське артилерійське училище, в якому, до речі, навчався Юрій Свідлов.

Відтворити в історичній будівлі легендарний військовий освітній заклад стало для Юрія Івановича справою життя. Державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І. Г. Харитоненка був створений відповідно до Указу Президента України від 08 вересня 2011 року №901/2011 «Про державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І. Г. Харитоненка». У 2019 році освітній заклад було передано до сфери управління Державної прикордонної служби України.

Генерал-майор Юрій Свідлов є одним з найвидатніших військових педагогів України, має вчений ступень кандидата військових наук та звання доцента.  Він – учасник бойових дій у Афганістані, кавалер ордена Червоної Зірки. Також Юрій Свідлов є лицарем ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та ордена «За заслуги» ІІІ ступеня.

Кадетська спільнота України шанує Юрія Івановича за його відданість кадетським традиціям, збереження історії, плекання атмосфери, у якій виховуються справжні патріоти та романтики військової служби, майбутні державники. Він є для кадетів справжнім батьком. Колеги цінують генерала Свідлова за організаторські здібності та чуйність до людей. А ми – ВГО «КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ» – знаємо, що на базі Сумського кадетського корпусу можна провести будь-які найвідповідальніші заходи: від спартакіади до конференції державного рівня. І усе буде зроблено бездоганно.

Це і є фірмовий стиль Свідлова – усе в житті робити тільки на «відмінно».

З Днем народження Вас, наш дорогий друг, соратник і однодумець, наш КАДЕТСЬКИЙ ГЕНЕРАЛ!

На титульній світлині (зліва направо): президент ВГО "КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ" Роман Солодкий, генерал-майор Юрій Свідлов, виконавчий директор ВГО "КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ" Євген Смушков в кабінеті начальника Сумського Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І.Г. Харитоненка  Державної прикордонної служби України.

Прочитано 460 раз Последнее изменение Понедельник, 01 Ноябрь 2021 02:32