Среда, 15 Декабрь 2021 13:16

Нагорода Роману Солодкому за підтримку військового спорту

Наприкінці листопада на базі 7 Спортивного клубу армії (м. Біла Церква) відбулися урочисті заходи з вшанування військових спортсменів за досягнення у військовому п’ятиборстві.

До Білої Церкви завітали начальник Управління фізичної культури і спорту Міністерства оборони України заслужений працівник фізичної культури і спорту України, кандидат педагогічних наук, професор Юрій Фіногенов та президент ВГО Всеукраїнська асоціація «КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ» Роман Солодкий.

Нагадаємо, що в період з 20 по 24 вересня, в м. Львів, на фондах Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України пройшли перші Всеармійські змагання з військового п'ятиборства CISM. Родзинкою змагань стало відкриття нової, сучасної смуги перешкод яку і долали військові спортсмени.

Роман Солодкий надав особисту фінансову допомогу для того, щоб ця сучасна смуга перешкод стала до ладу та допомагала українським військовослужбовцям підтримувати високий фізичний тонус та бойову готовність.

Цей спортивний об’єкт вже має своїх перших героїв. 22 вересня, долаючі нову смугу перешкод, старший лейтенант Андрій Бибко (сухопутні війська) виборов перемогу та встановив рекорд України з результатом 2.24,15. На честь цієї події в музеї досягнень і розвитку військового п'ятиборства в 7 СКА було встановлено пам'ятну табличку.

А Роману Солодкому було вручену почесну відзнаку «За сприяння у розвитку військово-прикладних видів спорту та особисту підтримку військового п’ятиборства у Збройних Силах України».

На світлинах: (титульна) Юрій Фіногенов і Роман Солодкий серед військових спортсменів у 7 СКА (м. Біла Церква); (в галереї) (1) почесна відзнака «За сприяння у розвитку військово-прикладних видів спорту та особисту підтримку військового п’ятиборства у Збройних Силах України»; (2) старший лейтенант Андрій Бибко – миттєвості спортивного тріумфу.

 

Прочитано 513 раз Последнее изменение Среда, 15 Декабрь 2021 13:48

Галерея изображений