Четверг, 23 Декабрь 2021 12:40

Смачні подарунки від «КАДЕТСЬКОЇ СПІВДРУЖНОСТІ»

У військових ліцеях та ліцеях з посиленою військово-фізичною підготовкою навчаються хлопці й дівчата, багато з яких позбавлені батьківського піклування, або виховуються в неповних сім’ях.

Ліцеї стають для цієї категорії дітей без перебільшення другою родиною. ВГО «Всеукраїнська асоціація «КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ» вважає своїм обов’язком підтримувати наших молодших братів і сестер.

У передноворічні дні в усіх кадетських освітніх закладах відбулися заходи з нагоди Дня Святого Миколая. Наша Асоціація теж долучилася до створення святкового настрою. За допомогою наших партнерів з компанії «БУМКОРН» ми передали в Київських військовий ліцеї імені Івана Богуна солодощі для 79 хлопців і 12 дівчат, а в ліцей-інтернат № 23 «КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС» ім. Володимира Великого – для 13 вихованців.

Дякуємо за співпрацю начальника КВЛ ім. Івана Богуна Героя України генерал-майора Ігоря Гордійчука та директора ліцею-інтернату № 23 "КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС" Наталію Головіхіну.

Дорогі кадети! Ви – вже дуже дорослі та відповідальні, ви захищаєте Батьківщину з дитинства, але ми хочемо, щоб ви не поспішали прощатися з вашим дитинством. Вірте в казки, чекайте новорічних чудес!!! Бажаємо вам здоров’я, щастя, міцної дружби, щирої закоханості.

Ми з вами – єдина кадетська родина!

Прочитано 405 раз Последнее изменение Четверг, 23 Декабрь 2021 12:47

Галерея изображений