Понедельник, 24 Январь 2022 12:46

Книга «Служіння Вітчизні з дитинства» готова до видання

Завершена авторська робота над книгою «Служіння Вітчизні з дитинства» (український кадетський літопис). Автор – Віктор Іванович Яцина, полковник у відставці, Заслужений працівник освіти України, випускник Київського суворовського військового училища 1968 року, почесний Президент ВГО «Всеукраїнська асоціація «КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ», офіцер, що більше 40 років життя віддав вихованню захисників України з дитинства.

Розпочата підготовка книги до другу та її електронної версії. Початок робіт став можливим завдячуючи сприянню небайдужих кадетів: Бриля Костянтина, випускника Київського СВУ 1987 року; Макієвського Ігоря, випускника Ленінградського СВУ 1984 року; Шкарлат Олександра, випускника Київського СВУ 1972 року.

Книга складається з таких розділів:

1. Підготовка до служіння Вітчизні з дитинства. (Історія).

В цьому розділі надається інформація про витоки підготовки до служіння Вітчизні з дитинства (Лікеї, стародавні Афіни). Історія відомих закладів, що здійснювали підготовку до служіння Вітчизні з дитинства (Ітонський коледж, школи Джур, Лембергська (Львівська) школа кадет, Київський, Полтавський, Сумський, Чорноморський, Одеський кадетський корпуси та Севастопольський морський кадетський корпус).

Надана коротка довідка про відомих випускників кадетських корпусів (Сікорський, Даль, Засядько, Дубовський, Скоропадський та інші)

Також надана інформація про спеціальні артилерійські та авіаційні школи-інтернати, артилерійські підготовчі училища, спеціалізовані школи-інтернати з поглибленим вивчення російської мови та посиленою фізичною підготовкою, суворовські училища та історію Київського суворовського військового училища.

2. Підготовка до служіння Вітчизні з дитинства в Україні. (сьогодення).

Надається інформація про формування в Україні військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою та інформація про провідні військові ліцеї та ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою.

3. Відомості про відомих випускників Київського суворовського військового училища – Київського військового ліцею.

4. Люди, події та факти.

Історія будівлі СВУ-ліцею, про вчителів і командирів, навчальні плани, спортивні рекорди та інші цікаві факти.

5. Кадетський рух.

Про громадські організації та об’єднання випускників суворовських училищ, військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою.

6. Сторінки пам’яті.

Про випускників СВУ, військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, які загинули в АТО/ООС

7. По рідному училищу (фоторепортаж).

Планується, що книга матиме презентаційний, подарунковий вигляд (формат А-4, обкладинка – картон, глянцева, папір – крейдований), а її видання буде здійснено за рахунок благодійних внесків.

Книга БЕЗКОШТОВНО буде вручена сім’ям загиблих випускників системи кадетської освіти та передана до бібліотек військових ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою. Частина примірників поповнить ПОДАРУНКОВИЙ ФОНД Асоціації «Кадетська співдружність» та буде вручатися почесним гостям, випускникам, які зробили значний внесок в пропаганду та популяризацію системи підготовки до служіння Вітчизні з дитинства, офіцерам та вчителя ліцеїв – за значні досягнення в організації навчально-виховної роботи.

Запрошуємо випускників та небайдужих до системи підготовки до служінню Вітчизні з дитинства долучитися до фінансування проекту. Спонсори отримають певну кількість екземплярів книги.

Рахунок та реквізити будуть надані додатково, після узгодження кошторису з друкарнею – орієнтовно початок березня.

Прочитано 271 раз Последнее изменение Понедельник, 24 Январь 2022 13:15