Суббота, 29 Январь 2022 13:51

"Бій під Крутами: пам'ять, гідність, погляд у майбутнє"

Таку назву мала онлайн Zoom-коференція, що була організована ліцеєм-інтернатом №23 "КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС" імени Володимира Великого з ідейного благословіння ВГО "Всеукраїнська ассоціація "КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ".

Ми об'єднали військових ліцеїстів і кадетів з усієї України. Щиро дякуємо:

директору ліцею-інтернату № 23 "КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС" Наталії Михайлівні Головіхіній,

начальникам Ізмаїльского військово-морського ліцею лейтенанту Наталії Володимирівні Стогнієнко,

Київського військового ліцею імені Івана Богуна Герою України генерал-майору Ігорю Володимировичу Гордійчуку,

Луганського обласного лицею з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус імені Героїв Молодої Гвардії" бригадному генералу Валерію Євгеновичу Ємбакову,

Закарпатського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Красного Поля полковнику Юрію Михайловичу Захарову,

Запорізького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовою «Захисник» полковнику Руслану Михайловичу Кульці,

директору Криворізького ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою Віталію Валентиновичу Юрченку.

І, звичайно, дякуємо за чудову лекцію вчителю історії підполковнику у відставці Василю Єгоровичу Ковальову, який більще тридцяти років працює у системі кадетської освіти та виховав не одного генерала!

Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі... Вони - студенти, курсанти, школярі - виявилися у своєму патріотизмові вище за класові інтереси і, коли постала потреба, без вагань віддали молоде життя в ім'я волі свого народу.
В масштабах всесвітньої історії ця битва зовсім невеличка. Вона не є зразком військового мистецтва. Просто це - символ нескореного духу нашої нації.
Вічна слава героям Крут!
Модераторами заходу виступили кадет Олександр Шатохін та панянка Карина Шаптала. Вони дуже впевнено та професійно, як справжні телеведучі прямого ефіру, керували конференцією.
Дякуємо усім учасникам онлайн-заходу!

Цей захід допоміг нам відчути себе єдиною українською родиною кадетів і військових ліцеїстів.

Прочитано 500 раз Последнее изменение Понедельник, 31 Январь 2022 08:57