Пятница, 18 Февраль 2022 11:03

Пішов з життя Володимир Олександрович Харченко

Сьогодні уся спільнота випускників і працівників Київського суворовського військового училища - Київського військового ліцею ім. Івана Богуна зазнала важкої втрати.

Після важкої хвороби на 83 році пішов з життя вчитель підкомісії суспільних дисциплін Київського військового ліцею імені Івана Богуна, ветеран бойових дій в Афганістані Володимир Олександрович Харченко.

Володимир Олександрович народився 28 вересня 1939 року у м. Артемівськ Донецької обл. Закінчив Краснодарський державний педагогічний інститут у 1965 році, Кубанський державний університет у 1972 році за спеціальністю “Вчитель історії та суспільствознавстваˮ. Загальний робочий стаж становить майже 61 рік, безпосередньо в Київському суворовському військовому училищі - Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна – 35 років.
Мав теплі дружні стосунки з колегами, його поважали та цінували ліцеїсти та їх батьки за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість і оптимізм.
Володимиру Олександровичу були притаманні високий професіоналізм, творчий підхід до викладання навчальних предметів. Він завжди приймав активну участь в позакласній виховній роботі. Як учасник бойових дій в Афганістані виховував богунівців на бойових традиціях, орієнтуючи їх на свідомий вибір професії офіцера Збройних Сил України.
Володимир Олександрович багато років очолював профспілковий комітет ліцею і приділяв багато уваги захисту інтересів працівників КВЛ, був членом Центрального комітету Всеукраїнської профспілки працівників Збройних Сил України.
За визначні досягнення в освітній та науково-педагогічній діяльності Володимир Олександрович неодноразово нагороджувався Почесними Грамотами Міністерства оборони України, високими державними відзнаками, почесним званням «Заслужений вчитель України», відзнакою Міністерства освіти і науки України “Відмінник освіти Україниˮ.
Для всіх нас Володимир Олександрович був зразком виняткової порядності, людської гідності, доброзичливості, інтелігентності, безсумнівної честі і сумління. Він був великим працелюбом, вирізнявся стійкістю характеру і силою духу.
Добрий спомин про Володимира Олександровича назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив і поважав, хто працював поруч із ним, кого він навчав, надихаючи оптимізмом та вірою у свої сили.
Схиляючи голови, ми щиро висловлюємо наші співчуття через відхід у засвіти непересічної особистості, людини, яка присвятила своє життя служінню Україні й адресуємо слова підтримки і співчуття родині, друзям, колегам та знайомим.
Вічна світла пам’ять!

ВГО "Всеукраїнська асоціація "КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ" висловлює співчуття рідним та близьким Володимира Олександровича.

Про дату та місце прощання та поховання нашого ВЧИТЕЛЯ буде повідомлено додатково.

Прохання до усіх, хто знав та любив Володимира Олександровича, слідкувати за нашими повідомленнями.

Якщо хтось має якусь інтересну інформацію про ВЧИТЕЛЯ та фото з ним, прохання надсилати на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Прочитано 808 раз Последнее изменение Суббота, 19 Февраль 2022 00:36