Понедельник, 28 Февраль 2022 17:34

Вічна Слава кадету Володимиру Неженцю! Герої не вмирають!

Сьогодні вранці син нашого брата-кадета Володимира Неженця повідомив, що його батько загинув під час війни, що була розпочата проти нашої країни 24 лютого. Наразі ми з'ясовуємо обставини подвигу нашого товариша. Достеменно відомо, що він виконував завдання в складі підрозділу ГУР, допомагав рятувати мирних мешканців. Наша колона потрапила у ворожу засідку.

Вічна Слава Герою!

Неженец Володимир Олегович  випускник Київського суворовського військового училища1984 року.

Після київської кадетки закінчив Київське загальновійськове командне училище  ім. М.В. Фрунзе (1984-1988 роки навчання), потім Університет ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю "Правознавство".

З 2012 року навчався за різними програмами з психології. У 2017 отримав диплом медичного психолога.

В останні часи до початку війни закінчував навчання за Оксфордською програмою "Когнітивна поведінкова терапія" на базі Українського католицького університету. Одружений. Батько трьох синів.

В СРСР служив командиром взводу. З 1991 року працював в представництві меткомбінату "Азовсталь" в м. Києві, юристом в банку, менеджером в складі антикризової команди заводу ЛАЗ.

З 2014 по 2015 рік – учасник Антитерористичної операції. Служив в 30 МСБр командиром розвідувального взводу. 31 вересня 2014 був поранений в Лагутіно.

Володя знайшов своє покликання в психології. Разом з дружиною Оксаною був співвласником психологічного центру "Рівновага" в м. Києві. Центр "Рівновага" працює з 2002 року і займається психологічною допомогою! Методи, які використовуються це психолого-педагогічна терапія. Сьогодні в центрі працюють 17 психологів, 6 логопедів, 3 педагоги-вихователі.

Ось уривок з інтерв'ю з Володимиром Неженцем, яке він дав спеціально для книги Віктора Яцини "Служіння Вітчизні з дитинства: український кадетський літопис":

"Суворовське училище – це як база, надійний фундамент всього до чого доводилося докласти зусиль в житті. Швидке орієнтування в ситуації, вміння приймати рішення і втілювати їх на практиці – ось те, що якимось незбагненним чином команда висококласних вчителів і офіцерів-вихователів зуміла, на мій погляд, прищепити по суті ще дітям. До цих пір в моєму списку отриманих досягнень атестат КвСВУ залишається найціннішим, а знак випускника – найбільшою гордістю з усіх медалей і відзнак".

Нагороди Героя:

Медаль «Захиснику Вітчизни» (8 травня 2021 року);

Медаль «Учасник АТО»;

Відзнака МО України «За воїнську доблесть» (12 травня 2014 р., 02 липня 2014 р.);

Відзнака Фонду ветеранів розвідки «За воїнську доблесть» (22 серпня 2014 року);

Відзнака «За службу Державі» (4 грудня 2015 року);

Відзнака ВГО «Кадетська співдружність»  «Сильному духом» (5 грудня 2014 року).

Про місце, дату і час поховання Володимира Неженця буде повідомлено додатково. Слідкуйте за нашими повідомленнями.

На світлині: Володимир Неженець (у центрі попереду) зі своїм підрозділом під час виконання бойового завдання в зоні АТО у 2014 році. 

Прочитано 1013 раз Последнее изменение Понедельник, 28 Февраль 2022 19:57