Пятница, 13 Май 2022 14:55

Вітаємо з Днем Народження Наталію Михайлівну Головіхіну!

Вітаємо з Днем Народження – найчарівнішу жінку нашої кадетської спільноти, Наталію Михайлівну Головіхіну, директора ліцею-інтернату № 23 «КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС» з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Володимира Великого Шевченківського району м. Києва.

Нашій дружбі вже більше 10 років. Свого часу саме ВГО «Всеукраїнська асоціація «КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ» підтримала ідею Наталії Михайлівни створити спочатку один кадетський клас. Згодом ця справа набула потужної підтримки як серед батьків, так і серед педагогічної спільноти. І ось уже в стінах колишньої школи-інтернату для «важких» підлітків запрацював елітний освітній заклад з роздільним навчанням, де мужні хлопці-кадети виховуються поруч з тендітними дівчатами шляхетними панянками.

Ми не боїмося вживати такі слова, як «елітний», тому що наповнюємо це визначення його першоджерельним змістом. Еліта – це частина суспільства, яка з дитинства пов’язує свою долю зі служінням Державі, яка не уявляє свого особистого успіху та щастя без процвітаючої Батьківщини.

Секрет успіху Наталії Михайлівни дуже простий: усе робити з молитвою, з вірою в Бога. Вона може роками шукати саме того педагога, з яким може працювати «на одній хвилі» – справжнього однодумця, закоханого в свою справу, здатного розгледіти в маленькому хлопчику або дівчинці ОСОБИСТІСТЬ. Таким чином, наче діаманти для вишуканої прикраси, Наталія Михайлівна зібрала унікальний колектив. Ліцей-інтернат «КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС» живе дружньою родиною. Не тільки випускники, а й їхні батьки, постійно повертаються до рідних стін, приводять в ліцей все нових дітей та онуків.

На дуже високому рівні в освітньому закладі організоване не тільки навчання, а й робота гуртків. В ліцеї усі роки існує зразковий духовий оркестр, хореографічна студія, спортивні секції. Для батьків – це справжня мрія: дитина знаходиться в школі з ранку до вечора, і увесь цей час сповнений змістовними розвиваючими справами. Старші кадети протягом тижня живуть в ліцеї, харчуються в чудовій їдальні, ночують у затишних спальних приміщеннях. Увесь час після уроків діти проводять під наглядом досвідчених офіцерів-вихователів, які навчають хлопців військовій справі, передають їм свій життєвий досвід.

Ліцей-інтернат № 23 «КДЕТСЬКИЙ КОРПУС» імені Володимира Великого – це справжній центр розвитку особистості. Не дивно, що практично 100 відсотків вихованців вступають до вищих закладів освіти, в тому числі й військових. Серед випускників ліцею вже чимало офіцерів ЗСУ та інших силових структур України, які зараз мужньо боронять Батьківщину від ворога.

Принагідно згадаємо, що Наталя Михайлівна –«Заслужений працівник освіти України»,  нагороджена орденом княгині Ольги III ступеня, медаллю Академії педагогічних наук України «Ушинський К. Д.», «Відмінник освіти України», «Відмінник столичної освіти».

Для членів ВГО «Всеукраїнська асоціація «КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ» Наталія Михайлівна – надійний товариш, справжній друг та однодумець.

Бажаємо Вам, наша чарівна, міцного здоров’я, родинного затишку, щастя, успіхів та нових досягнень. Ми впевнені, що Ви обов’язково вигадаєте якусь нову добру велику справу та втілите її в життя. Тому що Ви – людини справи, людина слова й дії. А головне – дуже вродлива жінка!

З Днем Народження Вас!

Прочитано 466 раз Последнее изменение Пятница, 13 Май 2022 15:14