Пятница, 03 Июнь 2022 11:02

Пам’ять про Ніну Артамонівну Демченко живе в наших серцях і справах

31 травня 2022 року під час церемонії Останнього дзвоника в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна вже втретє була вручена Премія імені Ніни Артамонівни Демченко: по 1000 грн. шести кращим ліцеїстам з кожної навчальної роти за успіхи у вивченні математики.

Премії та почесні Дипломи отримали: 1 рота –  Каріна Каракай, 2 рота –   Віталій Єфімець, 3 рота – Роман Луговенко, 4 рота – Анастасія Білецька, 5 рота – Владислав Трушковський, 6 рота –  Юлія Руденко.

Від імені Асоціації премії вручив член Ради генерал-лейтенант Олександр Кривенко.

…Вчителька, що запам’яталася сотням кадетів Київського суворовського військового училища – Київського військового ліцею імені Івана Богуна. Ніна Артамонівна Демченко викладала королеву наук – математику. Але робила вона це так душевно, з такою любов’ю до кадетів, що математика перетворювалась на мистецтво, а сама вчителька була без перебільшення другою мамою для кожного свого вихованця.

Ніна Артамонівна пішла з життя у 2018 році. Випускники різних поколінь вирішили увіковічити пам’ять любимої вчительки якось нестандартно, так, щоб сподобалось їй самій. Мудрий вчитель, вона добре розуміла, що з математики, точного розрахунку, стереоскопічного уявлення театру бойових дій починається успіх у війні. Сучасна агресія Росії проти України довела це вже неодноразово. Наведення артилерії за даними супутників, цифровий зв’язок, розвідка з використанням дронів, управління підрозділами за допомогою сучасних комп’ютерних застосунків – усе це вже сьогодення. Сучасний офіцер повинен мати математичне мислення.

І ось ВГО «Всеукраїнська асоціація «КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ» вирішила започаткувати щорічний конкурс з математики з врученням Премії імені Ніни Артамонівни Демченко.

Головою Наглядової ради конкурсу став член ради Асоціації, випускник Київського суворовського військового училища 1975 року, генерал-лейтенант Олександр Кривенко. Дієву участь в розробці Положення про  «Премію імені Ніни Артамонівни Демченко»  взяв почесний президента Асоціації, випускника КвСВУ 1968 року, полковник Віктор Яцина. Положення передбачає дві номінації: «Кращий ліцеїст» і «Кращий вчитель». Переможці визначаються виключно за підсумками показників у навчанні: «Кращий ліцеїст» – наприкінці навчального року, а «Кращий вчитель» – на початку наступного навчального року за підсумками ЗНО.

Особисті кошти у фонд премії пожертвували члени Ради Асоціації Олександр Кривенко, Ігор Макієвський, Ігор Глова, Олександр Чапалда, Роман Солодкий. Не дивлячись на воєнний стан, ми не полишаємо наших традицій та віримо у майбутнє України, яке будуватимуть ось такі хлопці й дівчата, які отримали у цей день почесну відзнаку та естафету пам’яті від легендарного ВЧИТЕЛЯ.

Усім, хто прочитав ці рядки, радимо також почитати матеріал з нашого сайту за цим посиланням – ви дізнаєтесь більше про легендарну вчительку Ніну Артамонівну Демченко.

http://cadet.org.ua/item/212-ushla-iz-zhizni-demchenko-nina-artamonovna

Прочитано 469 раз Последнее изменение Пятница, 03 Июнь 2022 11:44