Среда, 15 Февраль 2023 08:09

Згадаймо воїнів-інтернаціоналістів!

Дорогі друзі, випускники кадетських освітніх закладів, педагоги, офіцери-вихователі!

Сьогодні, 15 лютого, ми згадуємо тих, хто воював в Афганістані. Зараз в нашій країні знов йде війна. Ми робимо усе для Перемоги. Але ми не маємо права забувати ту війну. Тим більше, що чимало афганців, не дивлячись на поважний вік, й зараз боронять Батьківщину.

Також сьогодні ми вшановуємо усіх воїнів-інтернаціоналістів. А це не тільки афганці, а й ті, хто брав участь у бойових діях в колишній Югославії, Іраку та інших так званих гарячих точках планети.

Серед офіцерів, які зараз виховують нове покоління захисників України, чимало тих, хто воював в Афганістані. Вони мають унікальний бойовий досвід та моральне право виховувати мужніх хлопців, говорити з ними про те, що таке героїзм, незламність, патріотизм, бойове братерство.

Для нас велика честь, що серед очільників так званих кадетських освітніх закладів теж є офіцери, що воювали в Афганістані, брали участь у миротворчій місії в Югославії. Це начальник Луганського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС імені Героїв Молодої Гвардії» бригадний генерал Валерій Євгенович Ємбаков (зараз освітній заклад дислокується в с.м.т. Березань Київської облисті), начальник Закарпатського облавного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Красного Поля полковник Юрій Михайлович Захаров, Начальнику харківської державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» генерал-майор Олексій Порфірович Середа, начальник Сумського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Державної прикордонної служби України "КАДЕТСЬКИЙ КОРПУС" імені. І.Г. Харитоненка генерал-майор Юрій Іванович Свідлов.

Ми не можемо сьогодні не згадати й тих, хто виконував свій інтернаціональний обов'язок у так званих необ'явлених війнах, зокрема під час бойових дій на Сінайському півострові. Це - ветеран кадетського руху, один з засновників ВГО "Всеукраїнська асоціація "КАДЕТСЬКА СПІВДРУЖНІСТЬ", її почесний президент полковник Віктор Іванович Яцина.

Дорогі воїни-інтернаціоналісти! Низкий уклін вам за ваш подвиг, за те, що фактично у мирний час ви ризикували життям, робили важку щоденну бойову роботу.

Вічна пам'ять героям, що загибли далеко від Батьківщини, боронячи її честь, гідність, свободу і незалежність.

На титульній світлині: полковник Віктор Яцина, генерал-майор Олексій Середа, бригадний генерал Валерій Ємбаков, полковник Юрій Захаров.

На світлині в галереї: генерал-майор Юрій Свідлов.

Прочитано 251 раз Последнее изменение Среда, 15 Февраль 2023 13:21

Галерея изображений