Пятница, 08 Сентябрь 2017 23:16

Військовому спорту - кадетську наснагу!

8 вересня відбулась церемонія підписання Меморандуму про співпрацю (Договору) між Управлінням фізичної культури і спорту Міністерства оборони України, яке представляв його очільник заслужений працівник фізичної культури і спорту України, кандидат педагогічних наук, професор, полковник Фіногенов Юрій Семенович, та Всеукраїнською громадською організацією Асоціація "Кадетська співдружність" та Громадською організацією "Громадянський корпус", які представляв їхній президент, випускник Київського суворовського військового училища 1990 року Солодкий Роман Володимирович.

Спорт є однією з найяскарвіших сторінок кадетського життя. Щорічна Спартакіада серед військових (військово-морських) ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою з військово-прикладного семиборства, що була започаткована за ініциативи "Кадетської співдружності", стала значною подією не тільки у спортивному, а й у суспільному житті країни. Саме під час цього заходу велика українська кадетска родина з'їзджається до одного з міст, знайомиться з життям своїх побратимів, спілкується та змагається у чесній та відкритій боротьбі. Так було й цього року у славному місті Суми http://cadet.org.ua/item/166-viii-vseukrajinska-spartakiada-peremoga-kadetskoji-sistemi-vikhovannya.

Співпраця між нашею Асоціацією та Міністерством Оборони триває вже багато років. За підтримки "Кадетської співдружності" наші спортсмени беруть участь у Всесвітніх літніх та зимових іграх серед військовослужбовців та Кадетськіх іграх під егідою Міжнародної ради військового спорту СІЗМ, до складу якої входить 135 країн світу. Договір передбачає, зокрема, допомогу "Кадетської співдружності" в організації участі української команди у Всесвітніх кадетських іграх, що відбудуться у серпні 2018 року в Індонезії.

Сьогодні взаємодія між Управлінням фізичної культури і спорту Міністерства оборони України та "Кадетською співдружністю" набула нової енергії та конкретного змісту. А це означає, що будуть нові захоплюючі спортивні події, перемоги, емоції та усе те позитивне, що об'єднується коротким та міцним словом "СПОРТ"! 

Прочитано 2413 раз Последнее изменение Суббота, 09 Сентябрь 2017 14:48

Галерея изображений